छलफललाई प्रधानमन्त्री र वरिष्ठ नेता नेपालको शुभकामना


आजबाट छलफल साप्ताहिक ३६ वर्ष पूरा गरी ३७ औं वर्षमा प्रवेश गरेको छ । ३७ औं वर्ष प्रवेशको अवसरमा नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)का अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले शुभकामना दिँदै भन्नु भएको छ ‘जनता र लोकतन्त्रको पहरेदार छलफल साप्ताहिक ३६ वर्षदेखि निरन्तर प्रकाशित हुँदै आजदेखि ३७ औं वर्षमा प्रवेश गरेकोमा मलाई अत्यन्त खुसी लागेको छ । पञ्चायती निरंकुशताको दमनसँग जुध्दै जनतालाई सुसूचित गर्ने र सचेत पार्ने काममा छलफल साप्ताहिकले उल्लेख्य भूमिका खेलेको थियो । नेपालको लोकतान्त्रिक आन्दोलनमा पनि यस छलफल साप्ताहिकले सुसूचित पार्ने र निरंकुशतावादीलाई प्रहार गर्ने काममा महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गर्दै आएको छ । आफ्नो भूमिकालाई छलफल साप्ताहिकले अझ विस्तार गर्दै जाओस् र पाठकहरूमाझ अझ लोकप्रिय बन्दै जाओस् भन्ने शुभकामना व्यक्त गर्दछु ।’

यसैगरी (नेकपा) का वरिष्ठ नेता तथा पूर्वप्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपालले छलफल साप्ताहिक जनता र लोकतन्त्रको सच्चा पहरेदार भएको बताउँदै यसले आफ्नो भूमिका भोलिका दिनमा पनि अझ सशक्त बनाओस् र पाठकमाझ लोकप्रिय बन्न समोस् भनी शुभकामना व्यक्त गर्नु भएको छ ।