मन्त्रीपरिषद पुर्नगठन भोली


सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) को आज बसेको सचिवालय बैठकले दुई अध्यक्षको कार्य्बिभाजन गरेको छ । आज प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बसेको सचिवालय बैठकले सरकार सञ्चालनको सम्पूर्ण अधिकारी अध्यक्ष समेत रहनुभएका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई र पार्टीको कार्यकारी अधिकार अर्का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल, प्रचण्डलाई दिने निर्णय गरेको हो । बैठकपछि पार्टी प्रवक्ता नाराणकाजी श्रेष्ठले दुवै अध्यक्षको कार्य्बिभाजन भएको जानकारी पाँचैवर्ष सरकार दिनुभएको छ । प्रवक्ता श्रेष्ठका अनुसार अब पाँच वर्ष प्रचण्डले पार्टीको नेतृत्व र पाँच बर्ष प्रधानमन्त्री ओलीले सरकार चलाउनु हुनेछ । बैठकले मन्त्रिमण्डल फेरबदलको अधिकार प्रधानमन्त्रीलाई दिएपछि प्रम ओलीले आज हटने र राखिने मन्त्रीको टुङगो लगाई भोली सफथ खुआउने कार्यक्रम रहेको छ ।

About

हरेक पल हरेक खबर विचार र समचारको जनपक्षीय डिटिटल पत्रिका छलफल विक्ली डट कम